Kreta 2015

english_flag

 

 

My – radioamatorzy z powiatu bielskiego jako członkowie klubów SP9KAT oraz SP9KOZ dzięki nieocenionej pomocy naszych greckich kolegów SV9IOQ, SV9AHZ będziemy QRV (CW i SSB na pasmach KF) z Krety pod znakiem SX9PL w dniach 18-24 kwietnia 2015r. W planie wyprawy aktywacje obszarów flory i fauny oraz latarni morskich na Krecie (praca QRP m.in. z Gór Białych, oraz plaż nad Morzem Libijskim). Ze względu na ograniczenia bagażowe oraz niski budżet ekspedycji możemy zabrać ze sobą tylko podstawowe anteny. Jest to nasza pierwsza ekspedycja, a część z nas będzie pracowała pierwszy raz jako operatorzy Dxpedycji – prosimy zatem o wyrozumiałość.

Głównym celem ekspedycji jest pomoc fundacji „Razem dla dzieci” wspierającej bielski szpital pediatryczny. Podczas pobytu na Krecie zamierzamy nawiązać wiele łączności propagując ideę – Ty również możesz pomóc – wystarczy dokonać wpłaty na konto fundacji za pomocą przycisku poniżej (z dopiskiem – „Kreta 2015” – tak aby było wiadomo, że pomoc pochodzi z naszej akcji). Gorąco zachęcamy wszystkich do pomocy.
Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej jest jedyną instytucją w naszym regionie, która kompleksowo  leczy dzieci. Szpital ma wspaniały  i profesjonalnie  przeszkolony personel. Jednak, ze względu na trudną sytuację finansową krajowej służby zdrowia Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej potrzebuje wsparcia.
Fundacja „Razem dla dzieci” została założona w styczniu 2014 roku i od tego czasu charytatywnie pomaga doposażyć szpital w nowoczesny sprzęt medyczny, który poprawia jakość świadczonych usług, tak aby chore dzieci wraz z rodzicami mogły przebywać w szpitalu w komfortowych i przyjaznych warunkach.

vy 73’s de SX9PL DXpedition team

 

Dane do przelewu:

Fundacja „Razem dla dzieci”
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w Bielsku-Białej ul. S. Sempołowskiej 21,
Nr konta: 86 1930 1770 2130 0119 9125 0001

PayPal
Przyjaciele wyprawy:

  

Dodaj komentarz