Pomoc dla Giviego 4L4GB

Zwracam się z prośbą do członków klubu SP9KAT o wsparcie finansowe dla Giviego 4L4GB. Nie muszę chyba przedstawiać jego sylwetki bowiem w jego domu jest przemiennik który został ufundowany przez członków klubu jak i również moją osobę. Byłem u Giviego w Telavi by naprawić przemiennik, spałem w jego domu dwie noce. Muszę powiedzieć że warunki są bardzo skromne, nie ma łazienki i ciepłej wody. Dom jest po pożarze, wszystkie okna są nieszczelne. Gdy tam spałem to wiatr hulał po mieszkaniu. Givi żyje obecnie razem z żoną za 80$ na miesiąc. To ledwo starcza na przeżycie. On nie ma możliwości podjęcia pracy bo w jego regionie młodzi nie mają pracy a co dopiero starsi ludzie. . Givi sprzedaje części z swojego starego auta by uzyskać jakieś dodatkowe fundusze na życie.

Dlatego postanowiłem mu pomóc i zorganizować remont łazienki by  mieli ciepłą wodę w domu. Jeśli możesz przekazać jakąś kwotę na wsparcie oraz poprosić innych kolegów krótkofalowców o pomoc dla niego będę wdzięczny .

Do tej pory udało się uzbierać około 290 $ 

Jesteśmy tyle warci ile potrafimy dać drugiemu człowiekowi

PayPal  g.bicholashvili@gmail.com

Moim cichym marzeniem jest zebrać dodatkową kwotę która by pozwoliła na zakup używanego TRX YAESU FT-891. Jest to jedyny mały trx który można bez problemu przewieźć w walizce w samolocie. Ja jadę do Gruzji 19 lipca tego roku.

Tu jest relacja 

 SP9DarekLaserMichalski

Dodaj komentarz